Profesjonalny biznes plan wraz z wnioskiem pod dotację z PUP

(476497)

Łódź

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii fundusze i dotacje UE z Łodzi

Zobacz podobne ogłoszenia

Przygotujemy profesjonalny, konkurencyjnie cenowo i skuteczny biznesplan wraz z wnioskiem pod dotację z Powiatowego Urzędu Pracy. Każdy biznesplan jest tworzony przez nas pod indywidualne potrzeby Klientów oraz wymagania Urzędu Pracy. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową analizę strategiczną, marketingową jak i finansową. Opieramy się wyłącznie na realnych danych ekonomicznych.
NIE STOSUJEMY SZABLONÓW, KAŻDY PROJEKT JEST TWORZONY OD NOWA I NIE MA MOŻLIWOŚCI SPOTKANIA CHOCIAŻBY PODOBNEGO BIZNESPLANU.
Dokumenty wykonane przez nasza kadrę stanowią komplet dokumentów umożliwiających otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy. Zakupiony projekt składać się będzie z następujących dokumentów:
1. BIZNESPLAN(szczegółowy opis przedsiębiorstwa, plan marketingowy, strategia rozwoju przedsiębiorstwa, analiza kadrowa, strategia finansowa, analiza finansowa, analiza konkurencji, prognozy sprzedaży, zapotrzebowanie klientów, analiza rynku, analiza SWOT, plan inwestycyjny)
2. WNIOSEK wraz z niezbędnymi załącznikami.
W CENIE OFERUJEMY:
- wypełniony (zgodnie z Państwa danymi) wniosek;
- kompletny biznesplan oraz plan zakupów (zgodnie z Państwa indywidualną specyfikacją);
- wersje elektroniczne + papierowe dokumentacji przesłane na wskazane adresy (za dodatkową opłatą rekompensującą nasze koszty)
- wysoką jakość usług;
- możliwość nanoszenia zmian;
- poprawki i korekty w zakresie pierwszego złożenia dokumentacji; 

 

W razie pytań proszę pisać:

email: allegro@teleko.net.pl

gg: 18475776