Mezoterapia Igłowa dla Kosmetyczek Szkolenie Kurs Kraków

(474489)

Kraków

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii kursy i szkolenia kosmetyczne z Krakowa

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

Mezoterapia igłowa dla kosmetologów
Mezoterapia igłowa MEDEX 2M – spektakularne rezultaty w odnowie skóry

Mezoterapia igłowa Medex 2M to jedyna na świecie mezoterapia igłowa dopuszczona dla kosmetyczek i kosmetologów.

Ta rewolucyjna metoda odnowy skóry była przetestowana i dotychczas stosowana jedynie przez lekarzy. Medex Bio Science Cosmetics, dzięki doświadczeniu i wieloletnim badaniom stworzył kompozycję aktywnych składników ‘Acti-Lift’ do ostrzykiwania przez kosmetyczki i kosmetologów. Dzięki temu produktowi, można zagwarantować spektakularne rezultaty, nawet gdy zmiany i problemy skóry wydają się być poważne i trwałe. „Acti-Lift” to kompozycja o najwyższym optymalnym stężeniu aktywnych składników takich jak kwas hialuronowy w najczystszej postaci, kofeina, mezopoliwitaminy, kwas glikolowy, DMAE i wiele innych.

Mezoterapia 2M polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1mm przy pomocy mikroiniekcji pistoletem Mesogun. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Zabieg jest bezbolesny, dzięki zastosowaniu maski anestezjologicznej. Kuracja z użyciem kompozycji Acti-Lift składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym produktom użytym w Mezoterapii 2M. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej 2M pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.
MEZOTERAPIA IGŁOWA również dla kosmetyczek i kosmetologów

Szkolenia odbywają się w grupach 2 -4 osobowych. Trwają 8 godzin. Składają się z części teoretycznej i praktycznej ( ćwiczenia na skórach, zabiegi wykonywane na modelkach). W trakcie szkolenie prezentujemy ofertę koktajli, preparatów i pistoletu do mezoterapii igłowej.
Tematyka szkolenia:
Mezoterapia igłowa – zabieg Medycyny Estetycznej dla kosmetyczek i kosmetologów
Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
Techniki zabiegowe
Opis i omówienie aparatu do mezoterapii igłowej
Preparaty stosowane w Mezoterapii

Szczegółowe informacje pod nr tel. 012 6262277

Formularze zgłoszeniowe dostępne w zakładce Kontakt

Cena szkolenia:

szkolenie indywidualne 1200 zł brutto

szkolenie dla dwóch osób 1000 zł brutto

szkolenie dla trzech osób 800 zł brutto

Przy zakupie pistoletu szkolenie GRATIS!