Zdjęcia i filmy "z lotu ptaka"

(460229)

Szydłowiec

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii fotografia reklamowa

Zobacz podobne ogłoszenia

Szanowni Państwo


Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteśmy młodą firmą, profesjonalnie zajmującą się fotografią i filmem.

W swojej pracy używamy m.in. urządzenia typu UAVP (Universal Aerial Video Platform). Zdalnie sterowany, o dużej autonomiczności lotu, ze stabilizowaną żyroskopowo głowicą do montażu aparatu lub kamery HD, multikopter jest wspaniałym narzędziem fotografii lotniczej niskich wysokości, idealnie nadającym się do wykonywania zdjęć  infrastruktury, terenów rekreacyjnych i sportowych, zabytków, obiektów architektonicznych, zdjęć na potrzeby planowania przestrzennego itp.

Z marketingowego punktu widzenia ciekawe ujęcie  z "lotu ptaka"  wystarczy, aby pokazać obiekt z zupełnie nowej, lepszej perspektywy. W zależności od potrzeb, możemy wykonywać zdjęcia lub filmy na wysokości od 5 do 100 metrów.

Na loty naszym urządzeniem nie są wymagane żadne pozwolenia, wystarczy kilka metrów wolnej przestrzeni na start i lądowanie, i w miarę bezwietrzna pogoda.
Napędzające urządzenie silniki elektryczne powodują, że staje się niesłyszalne już na wysokości ok 10-15 metrów.

Rejestrując obraz (filmy lub zdjęcia) cały czas mamy podgląd "na żywo", na to co w danym momencie widzi kamera lub aparat, jak również mamy możliwość dowolnego kadrowania obrazu. Samo przygotowanie sprzętu do lotu trwa kilkadziesiąt sekund.

Ceny jakie chcemy Państwu zaproponować zaczynają się od 199 zł netto. Cena ta obejmuje ok. 30 minut lotu, w czasie którego można wykonać od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć w zależności od liczby miejsc startu/lądowania oraz  wstępną obróbkę zdjęć lub materiału filmowego. Cena ta nie obejmuje kosztów dojazdu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania lub wątpliwości, a także dostosujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb.