SKUP AUT JELENIA GÓRA

(395493)

Jordanow

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne i transportowe

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

SKUP AUT

 SKUP SAMOCHODÓW

POŻYCZKI POD ZASTAW AUT!

WWW.SKUP-AUT-WROCŁAW.EU

 

SPRZEDAJ AUTO Z PRZYJEMNOŚCIĄ i to JESZCZE DZIŚ!

Nasza firma prowadzi skup samochodów za gotówkę. Skupujemy auta wszystkich marek z roczników 1990-2010 r. Stan techniczny samochodu nie ma żadnego znaczenia interesują nas zarówno samochody w pełni sprawne, zadbane ale także samochody zaniedbane do naprawy, uszkodzone lub też przeznaczone do złomowania.

GOTÓWKA JESZCZE DZIŚ W KIESZENI!

Siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, aczkolwiek posiadamy przedstawicieli w większości miast wojewódzkich dlatego jesteśmy w stanie odkupić od Państwa samochód nawet w ciągu kilku godzin po kontakcie z naszą firmą. Nasz przedstawiciel bezpłatnie dojedzie oraz wyceni samochód bez zobowiązań. W razie decyzji o sprzedaży wypłaci gotówkę oraz wypisze umowę kupna-sprzedaży.

PROBLEM Z GŁOWY JESZCZE DZIŚ

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do właścicieli aut ładnych i zadbanych ale także do osób które mają problem z samochodem. Więc jeśli posiadają Państwo samochód zaniedbany, uszkodzony, nie sprawny, do naprawy, bez ważnego przeglądu i OC zapraszamy do kontaktu! Posiadamy własny transport którym za darmo zabierzemy samochód z wskazanego miejsca oraz wystawimy dokumenty do wyrejestrowania.

 

WEJDZ NA STRONĘ I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

WWW.SKUP-AUT-WROCŁAW.EU

 

POTRZEBUJESZ POŻYCZKI POD ZASTAW SAMOCHODU!

SPRAWDZ NASZE POŻYCZKI POD ZASTAW AUT

WWW.POZYCZKI-POD-ZASTAW-AUT.PL