Usługa nr: 224967 |zgłoś nadużycie

Noclegi i wypoczynek w górach- agroturystyka

DANE WYKONAWCY
Wykonawca:
Lokalizacja:
  • Huba 39
CENNIK
Nazwa ZamawiamRiddler_icon_green   Cena
brutto / jedn.
  Cena
brutto
Pokój dwuosobowy doba x 35,00 zł = 0 zł
Pokój trzyosobowy doba x 25,00 zł = 0 zł
Pokój wieloosobowy doba x 20,00 zł = 0 zł
Wyżywienie doba x 18,00 zł = 0 zł

Jeżeli masz dodatkowe oczekiwania lub chciałbyś poprosić Wykonawcę o wycenę innej czynności - wpisz szczegóły w okienku poniżej.

OPIS USŁUGI

Zapraszam na wypoczynek w góry, do Gospodarstwa Karolina.

Znajdą Państwo w naszej okolicy wiele miejsc i atrakcji, które warto zobaczyć, wymienię tu kilka najważniejszych. Najbliżej kwatery znajduje się Zalew Czorsztyński, można tu uprawiać wszelkie sporty wodne, pływanie, żeglowanie, wędkowanie.

Nad zalewem znajdziemy, Zamek Wronin (Czorsztyn) oraz Zamek Dunajec (Niedzica).

Blisko Zalewu Czorsztyńskiego znajduje się kościółek w Dębnie wpisany na listę UNESCO.

Tu Janosik brał swój ślub a Murgrabia chował swoje skarby w bocznym ołtarzu.

Z Dębna możemy się przenieść niedaleko do rezerwatu Przełomu Białki, znaleziono tu najstarszy w świecie bumerang, wykonany około 30 000 lat p.n.e. z kła mamuta .

Jeśli jesteśmy przy rezerwatach, to od naszego Gospodarstwa Karolina niedaleko znajdują się jeszcze takie rezerwaty jak: Zielone Skałki, Homole, Wysokie Skałki, Biała Woda, Zaskalskie-Bodnarówka, Marszałek - rezerwat modrzewia polskiego.

Poza rezerwatami w zasięgu naszego wzroku znajdują się : Tatrzański Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, Babiogórski Park Narodowy, poza zasięgiem wzroku ale nie daleko znajduje się Popradzki Park Krajobrazowy.

W każdym z tych rezerwatów i parków znajdują się szlaki piesze, konne, rowerowe, wodne.

Znanymi szczytami, na które wiedzie wiele szlaków są Trzy Korony, Sokolica, Palenica, Wysoka, Radziejowa, Dzwonkówka, Lubań, Turbacz, Gorc i wiele innych.

W najbliższej okolicy znajdziemy wyciągi narciarskie, wyciągi krzesełkowe, Spływ Przełomem Dunajca, baseny geotermalne w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach.

Znajdziemy też unikalne murowane cerkwie w Jaworkach i Szlachtowej z pięknie zachowanymi ikonostasami, oraz skanseny Osada Turystyczna i Łopuszna z dworem Tetmajerów .

Wszystkie te atrakcje i jeszcze wiele innych których tu nie wymieniłem znajdują się w najbliższej okolicy wsi Huba ( maksymalnie 25 km.).

Nie wspomniałem tu jeszcze o innych ciekawych miejscach które leżą nie tak daleko ale już poza granicami Polski .

Mamy tu kilka przejść granicznych, pieszych i samochodowych ze Słowacją, możemy dzięki temu

zwiedzić Czerwony Klasztor, Jaskinie Demianowskie i Bielańskie, wjechać kolejką na Łomnicę

albo zwyczajnie przespacerować się wzdłuż Przełomu Dunajca, Drogą Pienińską,

Oprócz tego, że prowadzę Gospodarstwo Karolina i wynajmuję pokoje, jestem też przewodnikiem

górskim i pilotem wycieczek.

Goście którzy zatrzymają się u mnie na nocleg mogą liczyć na fachowe porady przewodnickie,

chętnie podpowiem co warto zobaczyć i gdzie się udać w zależności od upodobań i pogody.


 

 

 

Noclegi w Górach.JPG
Noclegi w Górach.JPG Widok z okolicy Gospodarstwa Karolina Gospodarstwo Karolina, Noclegi.jpg
Wyświetleń: 39
do góry ^