Ekologiczne myjnie parowe Optima™ mobilna myjnia parowa ECOGRANDE

(208865)

Oleśnica

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii ręczne myjnie samochodowe

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd


 

Myjnie parowe Optima™ oraz dostępne w naszej ofercie wielofunkcyjne urządzenia do czyszczenia parą posiadają bardzo szeroką gamę zastosowań. Zostały zaprojektowane z myślą o myjniach samochodowych, lecz nadają się także do użytku w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Doskonale sprawdzają się także w halach produkcyjnych i wszędzie tam gdzie używanie tradycyjnych metod czyszczenia jest kłopotliwe.

  

ZASTOSOWANIA

 

·         Myjnia samochodowa

Myjnię parową możesz otworzyć bez żadnych pozwoleń i drogich instalacji. Dzięki temu najlepsze lokalizacje stoją dla ciebie otworem. 

 

·         Mobilna myjnia

Myjnie parowe Optima™ są bardzo mobilne. Doskonałym pomysłem na biznes jest myjnia z dojazdem do klienta lub obsługa firm.

 

·         Serwis samochodowy

Myjnie parowe Optima™ to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów samochodowych. Poszerz swoją ofertę o usługi kompleksowego mycia i czyszczenia samochodów.

 

·         Salon samochodowy

Dzięki myjni Optima™ wystawiane samochody będą zawsze czyste i zadbane. Samochody mogą być myte bez konieczności ich przemieszczania.

 

·         Firma sprzątająca

Dzięki maszynom Optima™ oferta twojej firmy będzie bogatsza. Szybciej i dokładniej wyczyścisz łazienki, biura, powierzchnie użyteczności publicznej. Wszystko to bez użytku wody.

 

 

INNE ZASTOSOWANIA

 

·         Gastronomia

Doskonałe rozwiązanie dla restauracji, barów i przemysłu produkcji żywności. Gorąca para produkowana przez myjnie Optima i odkurzacze Mirage czyści i dezynfekuje nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie.

 

·         Fabryki

Myjnie Optima doskonale sprawdzają się w fabrykach i halach produkcyjnych. Nasze produkty czyszczą ciężko zabrudzone maszyny przemysłowe oraz dezynfekują powierzchnie hali. Dzięki użyciu suchej pary proces mycia proces mycia jest łatwiejszy i przebiega sprawniej.

 

·         Hotele

Nasze produkty, a w szczególności wielofunkcyjne maszyny parowe doskonale sprawdzają się w przemyśle hotelarskim. Dzięki wysokiej mobilności maszyny mogą być używane do sprzątania, sterylizacji i pozbywania się przykrych zapachów zarówno w pokojach, jak i na korytarzach.

 

 

NA CZYM ZYSKUJESZ

 

·         Niskie koszty inwestycji

Brak konieczności starania się o pozwolenia wodnoprawne, brak konieczności instalacji odpływu, separatora, odmulacza czy systemu odzysku wody znacznie zmniejsza koszty otwarcia własnej myjni.

 

·         Niskie koszty eksploatacji

Myjnie parowe zużywają znikome ilości wody, nie wymagają użytku detergentów i potrzebują niewielkiej ilości energii. Myjnie Optima™ to ogromna oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi metodami mycia.

 

·         Ochrona środowiska

Myjnie parowe Optima™ są w 100% ekologiczne. Zużywają przeszło stukrotnie mniej wody niż tradycyjne myjnie i nie wymagają użytku detergentów.

 

·         Mobilność

Maszyny parowe Optima™ są bardzo mobilne. Pozwala to na zmianę lokalizacji myjni w dowolnym momencie, co wiązałoby się z dużymi kosztami w przypadku tradycyjnej myjni. Pozwala to także na świadczenie usług w ramach myjni mobilnych, nowej dynamicznie rozwijającej się gałęzi rynku myjni samochodowych.

 

·         Wysoka jakość mycia

Dzięki możliwości regulacji poziomu wilgotności pary oraz możliwości automatycznej aplikacji detergentu, myjnia parowa Optima™ poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami (zaschnięte owady, plamy z oleju.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE OPTIMA?

 

·         Efektywny bojler!

Bojler to najważniejszy element maszyny parowej. W maszynach Optima™ do jego konstrukcji zostały użyte najlepsze materiały zapewniające jego trwałość i niezawodność. Struktura izolacji termicznej typu Air-wall zapewnia bojlerowi najwyższą efektywność.

 

·         Wielostopniowy system zabezpieczeń!
System bezpieczeństwa obejmuje automatyczne zatrzymanie w przypadku braku wody lub niedoboru paliwa, zbyt wysokiego ciśnienia lub temperatury, a także w przypadku błędu w pracy pompy. Mechaniczne elementy bezpieczeństwa obejmują zawór spuszczania ciśnienia i zawór bezpieczeństwa.

 

·         Wielofunkcyjność!
Optima™ może być używana jako profesjonalna myjnia samochodowa. Może służyć do czyszczenia wnętrz, dezynfekcji przestrzeni użytku publicznego, usuwania chwastów bez użytku chemikaliów, sterylizacji sprzętu i maszyn przemysłowych. Wszystko to oraz więcej bez zmieniania ustawień wewnętrznych lub części maszyny.

 

·         Atrakcyjny design!
Solidna rama maszyny Optima™ jest odpowiednia dla każdego klienta. Optima™ jest dostępna w czterech różnych kolorach, a jej mniej przemysłowy wygląd jest bardziej atrakcyjny od wyglądu innych maszyn tego typu dostępnych na rynku.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

 

 

Grande Paweł Łapa

 

Email:biuro@grande.pl

 

Tel.: +48 71 315 41 66

 Tel.kom.: +48 695 808 900