Tapetowanie natryskowe

(171499)

Ruda Śląska

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii tapeciarze, tapetowanie z Rudy Śląskiej

Zobacz podobne ogłoszenia

Firma MATIF zajmuje się świadczeniem usług remontowo-wykończeniowych. Głównie wszelkiego rodzaju licowaniem ścian i sufitów, od zwykłego malowania, poprzez tapetowanie natryskowe do ozdobnych tynków. Ponadto wykonujemy wszelkie prace związane z montażem paneli, płyt gipsowo-kartonowych, projektowaniem i stawianiem ścianek działowych (np. pod zabudowy wnęk, barki itp.), kafelkowanie.  Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, staramy się doradzać najlepsze rozwiązania i gwarantujemy solidne wykonanie oraz przystępne ceny.

Pomiary i doradztwo zupełnie GRATIS !!!

Jesteśmy płatnikiem Vat-u

Technika tapetowania nartyskowego wywodzi się z Hiszpanii i Francji. Na rynku polskim cieszy się coraz większą popularnością. Wpływają na to walory estetyczne i ekologiczne (produkcja oparta całkowicie na naturalnych składnikach) oraz przystępna cena wyrobu. Produkt może być nakładany bezpośrednio na beton, tynk, gips, płyty kartonowo -gipsowe. Po nałożeniu produktu uzyskujemy dekoracyjną strukturę, która posiada dobre właściwości niwelujące nierówności dekorowanych powierzchni. Przed przystąpieniem do prac należy postępować tak, jak w przypadku tradycyjnego malowania. Używana przez nas tapeta natryskowa GOTELE jest materiałem rozcieńczalnym wodą, całkowicie ekologicznym, bezwonnym, pozbawionym substancji szkodliwych dla zdrowia. Powierzchnia tapety jest odporna na ścieranie i może „oddychać". Można ją pokryć dodatkowo bezbarwnym lakierem akrylowym LATEX, uzyskując w ten sposób powłokę odporną na wilgoć i zabrudzenia czy też produktem BROKAT, którego zastosowanie pozwoli na uzyskanie dekoracyjnych refleksów świetlnych. Powierzchnię tapety można kilkakrotnie odnowić przez pomalowanie większością farb dostępnych na rynku. Produkt nie powinien być stosowany w miejscach bezpośrednio narażonych na ciągły kontakt z woda.  Do nakładania tapety na ścianę konieczne są specjalne narzędzia pneumatyczne. To dzięki nim uzyskujemy żądana strukturę.

 

Tapeta natryskowa standartowo produkowana jest w kolorze białym natomiast można ją dowolnie zabarwiać różnego rodzaju pigmentami co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania kolorów.
 
Więcej na www.matif.dzs.pl