Usługa nr: 166621 |zgłoś nadużycie

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych i wentylatorów do osuszania

DANE WYKONAWCY
Wykonawca:
Lokalizacja:
  • Jankowskiego 24/6
 
CENNIK
Nazwa ZamawiamRiddler_icon_green   Cena
brutto / jedn.
  Cena
brutto
Osuszacz kondensacyjny 35l/doba doba x 45,00 zł = 0 zł
Wentylator osuszający doba x 20,00 zł = 0 zł
Nagrzewnica elektryczna 3,3 kW doba x 15,00 zł = 0 zł

Jeżeli masz dodatkowe oczekiwania lub chciałbyś poprosić Wykonawcę o wycenę innej czynności - wpisz szczegóły w okienku poniżej.

OPIS USŁUGI

Nasza firma świadczy usługi osuszania budynków po zalaniach oraz dezynfekuje pomieszczenia celem zminimalizowania powstawania chorób, grzybni, pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

Technologia osuszania jaką stosujemy jest znacznie efektywniejsza i ekonomiczniejsza niż tradycyjne ogrzewanie i wietrzenie, które jest najgorszym sposobem osuszania budynków nie przynoszącym w niektórych przypadkach żadnego efektu.

W swojej ofercie proponujemy Państwu wynajem wysokowydajnych osuszaczy kondensacyjnych o bardzo dobrych parametrach technicznych przeznaczonych do osuszania pomieszczeń o kubaturze nieprzekraczającej 300 m3 dla jednej sztuki.

Więcej na :

www.budynek.opole.pl

 

 

CEB_logo.jpg
CEB_logo.jpg
Wyświetleń: 33
do góry ^