Przedłużanie włosów..Naturalne Warszawa

(154615)

Warszawa

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii przedłużanie i zagęszczanie włosów z Warszawy

Zobacz podobne ogłoszenia

                                                                                                                               Witam

 Na mojej aukcji propnuje Paniom przedłużanie i zageszczanie włosów,włosami Indyjskimi.
 Cena Kup Teraz dotyczy przedłużenia włosów 100 pasemkami.
Włoski te są bardzo miękie w dotyku można je kręcic, prostowac, farbowac.  Zachowują się tak samo jak nasze naturalne.
  PRACUJE NA NATURALNYCH WLOSACH REMY Z FORMULA TANGLE FREE (NIE PLACZA SIE).
Micro Rings Hair Extension

 Jest to metoda polegająca na doczepianiu pasm przy użyciu małych obrączek (gwintowanych lub wyścielonych silikonem), które zaciska się na włosach. Mikroringi dobiera się pod kolor włosów klientki, co sprawia, że są mało widoczne. Po okresie ok. 2-4 miesięcy (zależy to od tempa wzrostu włosów klientki) należy otworzyć microringi, podciągnąć je do góry i ponownie zacisnąć na kolejne 4 miesiące.
 
Easy Hair Extension
Metoda ta polega na łączeniu pasm z włosami naturalnymi przy użyciu podłużnych tulejek. Zaciska się je, składając w tzw. „książeczkę”. Łączenia są cienkie i dobierane pod kolor włosów, co sprawia, że jest to dosyć dyskretna metoda. Czas noszenia ok. 2-4 miesięcy.
 
                                                                         Keratyna łuska

  Przy tej metodzie używa się gotowych pasemek zakończonych łuską keratynową. Łączy się je z włosami klientki za pomocą zgrzewarki. Temperatura wykorzystywana przy tym zabiegu jest taka sama jak temperatura wykorzystywana przy prostowaniu włosów żelazkiem fryzjerskim. Metoda ta, polecana jest osobom o zniszczonych, suchych włosach (keratyna jest naturalnym budulcem włosa oraz posiada właściwości regeneracyjne) oraz osobom, które nie chcą, aby było widać jakiekolwiek miejsca łączeń. Po ok. 2-4 miesiącach należy wykonać korektę (o ile włosy nadają się do ponownego założenia - to zależy od ich rodzaju i pielęgnacji).
    
                 PODCIĄGANIE PASEMEK PRZY METODACH OBRĄCZKOWEJ I TULEJKOWEJ
   W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej włosy mogą być noszone dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów może to być nawet do 12tu miesięcy. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu, osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Jednym słowem: wracamy do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej. Zabieg taki wykonujemy średnio co 2 miesiące. Jest to okres optymalny zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji.
 
Przed przystąpieniem do zabiegu konieczna jest bezpłatna konsultacja, aby:
-określić strukturę włosów klientki( dostępne na rynku włosy posiadają różną struktury: od zupełnie prostych , po drobne loczki; na konsultacji dobieramy te najbardziej odpowiednie)
-dobrać rodzaj włosów (do przedłużania używamy włosy naturalne: azjatyckie, europejskie, słowiańskie) dobierając rodzaj włosa trzeba mieć na uwadze, zarówno stan włosów klientki, jak i kwestie finansowe.
 
-         dobrać kolor włosów ( konsultacja jest bardzo ważna, gdyż trzeba dobrać kolor, który idealnie zgra się z naturalnymi włosami klientki, dlatego nie wchodzi w grę dobór koloru na podstawie zdjęcia)
dobrać odpowiednią metodę ( w zależności od grubości ilości włosów klientki,
 
    Posiadam certyfikat ukończonego profesjonalnego szkolenia w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów.
 
    Wybierając usługi u mnie macie Panie pewnośc, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie co daje 100% satysfakcji!!!
 
  W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie pod numer:
TEL: 504 081 524
GG: 535 86 39