Opieka nad chorymi i ludzmi starszymi - Usługi Opiekuńcze SENIS.PL

(13119)

Poznan

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii opiekunowie osób starszych

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

SENIS - świadczymy profesjonalne usługi opiekuńcze dla ludzi starszych i niepełnosprawnych.
     Oferujemy szeroki zakres usług opiekunek w Poznaniu i okolicach: począwszy od wypełniania czasu wolnego, poprzez opiekę i pomoc na każdej płaszczyźnie życia osoby starszej i niepełnosprawnej, skończywszy na opiece i pielęgnacji pacjenta długotrwale leżącego przez wykwalifikowane opiekunki.
     Usługi skierowane są zarówno dla aktywnych seniorów, chcących poszerzać swoje zainteresowania i pogłębiać wiedzę, jak i dla osób niedomagających w poszczególnych aspektach codziennego funkcjonowania oraz chorych wymagających stałej pomocy. Wyrozumiałą opieką otoczymy również osoby z zaburzeniami psychicznymi. W związku z tym operujemy pomoc doraźną, całodzienną oraz całodobową.
     Zapewniamy szacunek dla naszych podopiecznych i respektowanie ich indywidualnych potrzeb, do których dostosowujemy szeroki wachlarz naszych usług. Zawarte są w nim wszystkie niezbędne elementy do odpowiedniego funkcjonowania osób starszych.
     Naszym CELEM jest maksymalne wydłużenie pobytu podopiecznego w domu, swoim środowisku lokalnym, co jest głównym elementem wpływającym na Jego dobre samopoczucie.

Oferujemy staranną i odpowiedzialną opiekę domową dla osób starszych i niesprawnych. Zapewniamy szacunek dla naszych podopiecznych i respektowanie ich indywidualnych potrzeb.

Proponujemy następujące usługi:

 • pomoc w codziennych czynnościach
 • pomoc przy toalecie
 • przygotowanie i podawanie posiłków
 • sprzątanie mieszkania, pranie i prasowanie
 • robienie zakupów
 • towarzyszenie podczas spacerów
 • pomoc w dotarciu do określonych miejsc (lekarze, urzędy)
 • dotrzymywanie towarzystwa (czytanie prasy, książek, rozmowa)
 • usługi kosmetyczno-fryzjerskie
 • usługi pielęgnacyjne i pielęgniarskie przy chorych leżących
 • drobne naprawy domowe, dostosowane do potrzeb klienta, np.: hydrauliczne, elektryczne, szklarskie itd


Opiekunki osób starszych, z którymi współpracujemy to panie posiadające umiejętności i praktykę w dziedzinie opieki. Jednocześnie są to młode, energiczne i kreatywne osoby, które swoją pogodą ducha i uśmiechem wnoszą wiele radości w życie naszych podopiecznych. Szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni zespół cech charakteru niezbędnych do pracy ze starszymi - łagodność, empatię, cierpliwość. Natomiast zespół specjalistów, z którymi współpracujemy to sprawdzeni, uczciwi i rzetelni ludzie, dający swoimi kwalifikacjami i umiejętnościami poczucie bezpieczeństwa podopiecznym, a to jest dla nas najważniejsze.