Pozycjonowanie - Ruch - Bezpieczeństwo - Gwarancje

(1290888)

Sochaczew

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii kampanie reklamowe

Zobacz podobne ogłoszenia

Obecnie koncentrowanie się na pozycji wybranych słów kluczowych w Google jest błednym podejściem.

 

Rok 2014 przynosi nowe zmiany w realiach jakie panują w Google dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy nową usługę 100% odporną na zmianę algorytmów Google.

 

Nigdy więcej nie będziesz ze stresem spoglądał w statystyki odwiedzin swojej strony zastanawiając się czy po kolejnym update algorytmu Google twoje pozycje się utrzymały czy poleciały w kosmos wraz z wszystkimi odwiedzinami jakie Ci generowały.

 

Nigdy więcej nie musisz płaciś za obietnice że TOP10, TOP5 czy TOP3 zagwarantuje Ci wartościowy ruch w interesie (nie zawsze tak bywa)

 

Nigdy więcej nie będziesz musiał płaciś za to z góry.

 

Czasy pozycjonowania w modelu rozliczeń za TOP10+ właśnie dobiegają końca, ten model rozliczeń a przede wszystkim ten model pracy nad promocją strony w Internecie traci rację bytu, bo wcześniej czy później (a ostatnimi czasy raczej wcześniej) dopadną Cie filtry i spadki pozycji jeśli będziesz koncentrował swoje działania wyłącznie w oparciu o wybrane słowa kluczowe - bo to po prostu nie wygląda naturalnie,

 

Google bierze dziś pod uwagę mnóstwo parametrów przy ustalaniu pozycji, utrzymanie na dłuższą metę tylko  topowych w twojej branży haseł jest dziś nie możliwe i bardzo ryzykowne dla Twojego biznesu który wraz z jedną decyzją inżynierów Google może popaść w duże kłopoty jeśli Google jest jedynym źródłem Twoich klientów.

 

Proponujemy:

1. Pozycjonowanie oparte na wszystkich dostępnych dziś bezpiecznych technikach, które ma na celu przekierowanie z organicznych wynikow Google/Bing/Yahoo jak najwiekszej ilosci uzytkowników na setki haseł związanych z Twoim produktem lub usługą (Pozycjonowanie Long Tail)

 

2. Szeroko pojety Social Marketing, który nie ogranicza się jedynie do udzielania się na Facebooku, to bardzo szeroka dziedzina polegająca na angażowaniu sie w dyskusje w wielu różnych mediach w których rozmawia się o produktach lub usługach które oferujesz w celu przekierowania osób zainteresowanych na Twoja witrynę (to bardzo wartościowy ruch). Nieustannie śledzimy gorące dyskusje i angażujemy się w nie polecając Twoje usługi lub produkty.

 

3. Budowa mikrostron - niekiedy pozycjonowanie witryny klienta jest mocno utrudnione przez wzgląd na to że nie ma możliwości rozbudowy treści, niestety obecnie CONTENT IS KING - ten termin wchodzi na stałe do terminologii google od tego roku, dlatego aby efektywnie pozycjonować trzeba mieć dobre treści, w tym celu tworzymy mikrostrony oparte n.in. na platformie blogowej Wordpress.com (nie tylko) po to aby zwielokrotnić ruch na poszczególnych frazach, ruch który będzie przekierowywany na Twoją witrynę poprzez bannery oraz linki w treści tych Mikrostron - to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod pozyskiwania ruchu z wyszukiwarek.

 

4. Reklama w mediach online - w ramach usługi zapewniamy cykliczną reklamę w serwisach ogłoszeniowych ale nie tylko, także w serwisach o wysokim stargetowanym na konkretną dziedzinę ruchu

 

5. Reklama Offline - przejścia bezpośrednie na Twoją witrynę z mediów Offline-owych

 

 

Rozliczenia:

Najlepsze jest to że nie płacisz żadnego abonamentu za te usługi co staje się powoli standardem lecz płacisz za konkretny WYNIK

 

Czyli za wysoko stargetowany ruch na Twojej stronie, co oznacza że dopóki on się nie pojawi nie płacisz za usługę.

 

Co ci po pozycjach w Google jeśli nie generują ci one przychodu bo ruch jest żaden albo bardzo znikomy ?

 

Wierzymy że nasza usługa musi na siebie zarobić zanim zaczniemy na niej zarabiać my, nie pobieramy opłat z góry, na koniec każdego miesiąca generujemy raport (sprawdzamy wspólnie raport odwiedzin w Analytics) który jest podstawą do wystawienia faktury VAT.

 

Zapewniamy darmową instalacje statystyk na stronie które pozwolą Ci śledzić skąd pochodzi Twoj ruch i ile go jest.

 

Stawki ustalamy w oparciu o liczbę unikalnych odwiedzin, wykonujemy analizę najbardziej popularnych w Twojej branży słów kluczowych w systemie AdWords i proponujemy znacznie niższe stawki za tzw "kliknięcie/wejście na stronę" niż AdWords - nie bierzesz udziału w chorych licytacjach słow których koszty w zasadzie tylko rosną, u nas płacisz ZAWSZE jedną stałą stawkę za "przejście" na Twoją witrynę przez cały okres obowiązywania umowy !

 

Wszystko jest 100% transparentne, uruchamiasz sobie konto AdWords (to nic nie kosztuje) wykonujesz/powtarzasz analizę z poziomu własnego konta i potwierdzasz stawki w Google ADWords, jest to punkt wyjścia do wyceny naszej usługi a jej efekty obserwujesz samodzielnie w Google Analytics badz dowolnym innym darmowym narzedziu do analizy ruchu na stronie (np. Piwik)

 

Jest to obecnie najbardziej efektywna i bezpieczna forma reklamy stron w Internecie, poprzez znaczną dywersyfikację mocno zmniejszająca rolę Google w generowaniu ruchu do Twojej witryny oraz zwiększająca bezpieczeństwo Twojego biznesu, nawet gdy Google ogłosi upadłość (:  Ty będziesz miał nadal dopływ nowych klientów.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy swoje działania pod Twoje cele , po to aby zapewnić Ci stały dopływ nowych klientów, analizujemy Twoją witrynę , proponujemy optymalizację po to aby zmaksymalizować konwersję ruchu "na klienta", jest to szereg działań które skracają czas decyzji potencjalnego klienta czy kupić produkt lub usługę czy nie oraz ułatwiają jej podjęcie. Konsultacje dotyczące optymalizacji strony są ZA DARMO !

 

Co ci po pozycjach w Google które dziś są jutro ich nie ma, Google zmienia co chwile zdanie, to co bylo dobre dziś nie koniecznie musi być dobre jutro, czy stać cię na ryzyko utraty z dnia na dzień 99% ruchu ?

 

Decydując się na naszą usługę uniezależniasz się od jednego źródła ruchu, które od tej chwili jest bardzo niestabilne, jeśli jednak zależy Ci bardzo na tym aby mieć stały dopływ klientów z tej wyszukiwarki (Google) poprzez działania na tak szeroką skalę zwiększasz bezpieczeństwo procesu pozycjonowania, Google ceni sobie tzw social signals bo maja one wplyw na trust rank strony co ma z kolei przełożenie na wyniki osiągane w Google i ruch generowany z tej wyszukiwarki.

 

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego Oferii , odpowiemy na każde pytanie, pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie, jesteśmy otwarci na każdy model współpracy także bazujący na wynikach TOP10+ w Google - choć nie ma on już dużej przyszłosci (i jest bardzo ryzykowny) jeśli koncentrujemy się wyłącznie na Google i pozycjach wybranych słów kluczowych.

 

Doradzimy za darmo dostępne rozwiązania, nie musisz decydować się na nasze usługi jeśli nie będziemy się w stanie dopasować do Twoich wymagań, kontakt nic nie kosztuje.

 

Działamy na rynku reklamy Internetowej (w tym SEO) nie przerwanie od 2005 roku, mamy w tym duże doświadczenie.

Prowadzimy kamapnie reklamowe w Polsce oraz za granicą (głównie USA) więc jeśli rynek krajowy nie jest jedynym na którym prowadzisz swoją działalność jesteśmy w stanie pomóc (:

 

UWAGA:

 

Nasza usługa skierowana jest również dla firm które mocno ucierpiały w fali ostatnich updateów algorytmu Google, Google nie jest jedynym źródłem wartościowego ruchu ,wystarczy poczytać zagraniczne fora na temat Marketingu Internetowego, tam od lat Google jest jedynie niewielką częścią całości, u nas te realia dopiero wchodzą w życie. Nawet jeśli agencja SEO wpędziła Twoją witrynę w filtry jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wartościowy ruch na stronie poprzez działanai związane z usługami przedstawionymi powyżej plus wykorzystanie narzędzia o nazwie DISAVOV tool do usunięcia "bałaganu" w olinkowaniu.