MIKRODERMABRAZJA+ ZABIEGI DODATKOWE 7w1 PROMOCJA!!

(1205820)

Warszawa

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii peeling i oczyszczanie skóry z Warszawy

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd
CAŁKOWITY,REWELACYJNY ZABIEG 7w1


MIKRODERMABRAZJA+PAKIET ZABIEGÓW


MEGA PROMOCJA!!! WSZYSTKO W JEDNEJ CENIE, TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA
UWAGA: W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINERESOWANIEM PROMOCJĄ, PROSZĘ O POTWIERDZENIE TERMINU Z ODPOWIEDNIM WYPRZEDZENIEM.
OPIS ZABIEGU:

1- DEMAKIJAŻ, ODTŁUSZCZENIE CERY

2- MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
KONTROLOWANE ŚCIERANIE MARTWGO NASKÓRKA I ZASYSANIE GO PRZEZ POMPĘ VACUM
„ODKURZACZ” DLA PRZESUSZONEJ, SZORSTKIEJ SKÓRY, NIWELOWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ, DIAMETRALNA POPRAWA KOLORYTU SKÓRY, KTÓRA STAJE SIĘ AKSAMITNIE GŁADKA I ODDYCHA:-) NASTĘPUJĘ WZROST STĘŻENIA KOLAGENU I ELATYNY DZIĘKI CZEMU SKÓRA ZYSKUJE DODATKOWĄ JĘDRNOŚĆ
MIKRODERMABRAZJA JEST SUKCESYWNYM PROCESEM WYMIANY STAREJ SKÓRY NA NOWĄ

3- DWUSTOPNIOWY PEELING

-POWIERCZCHOWNE OCZYSZCZANIE SKÓRY, POBUDZENIE KRĄŻENIA, OTWARCIE PORÓW W CELU EFEKTYWNIEJSZEGO DZIAŁANIA W DALSZYM ETAPIE OCZYSZCZANIA.
-PEELING KAWITACYJNY(ULTRADŹWIĘKOWY)-
DOGŁĘBNIE OCZYSZCZA SKÓRĘ Z ZASKÓRNIKÓW, WĄGRÓW, NADMIARU ŁOJU Z MIESZKÓW WŁOSOWYCH.SWOISTA”ABORCJA” NA SKÓRZE, PONIEWAŻ WYCIĄGA ZE ŚRODKA ZASKÓRNIKI NIEWIDOCZNE NAWET GOŁYM OKIEM, KTÓRE SĄ ZABIJANE JUŻ W ZARODKU DZIĘKI CZEMU NIE ZDĄŻĄ ROZWINĄĆ SIĘ W CZARNE ANI ROPNE. PRZY OKAZJI PEELING KAWITACYJNY NATYCHMIAST DEZYNFEKUJE SKÓRĘ, DZIĘKI CZEMU NIE MA BAKTERII, KTÓRE SPRZYJAJĄ ROZWOJOWI ZANIECZYSZCZEŃ.
EFEKT WIDOCZNY I ODCZUWALNY JEST JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU. W EFEKCIE SKÓRA JEST CZYSTA, ŚWIERZA I PROMIENISTA. ZABIEG JEST KRÓTKI I CALKOWICIE BEZBOLESNY!!!

4- SONOFOREZA (WPROWADZENIE SERUM MASAŻEM ULTRADŹWIĘKOWYM)

PO ZŁUSZCZANIU I OCZYSZCZANIU PRZYSZEDŁ CZAS NA DOŻYWIENIE SKÓRY. DZIĘKI SPECJALNEJ GŁOWICY ULTRADŹWIĘKOWEJ, KTÓRA PODCZAS APLIKACJI się NAGRZEWA,SERUM MA MOŻLIWOŚĆ WNIKNIECIA GŁEBOKO W GŁĄB. JEST TO PRZYJEMNE I RELAKSUJĄCE A CO WAŻNIEJSZE BARDZO SKUTECZNE.SERUM PRZENIKA SWOBODNIE DO ŚRODKA, BO NIE JEST JUŻ HAMOWANE MARTWYM NASKÓRKIEM, KTÓRY WYELIMINOWALISMY W PIERSZYM ETAPIE CZYLI PODCZAS MIKRODERMABRAZJI.

5-
NAŁOŻENIE NA TWARZ WYSOKOGATUNKOWEJ ALGOWEJ MASKI HYDROPLASTYCZNEJ LUB ANATOMICZNEJ

NA ROZGRZANĄ PO WPROWADZENIU SERUM, KŁADZIEMY BARDZO ZIMNE ALGI, DZIEKI CZEMU ROZSZERZONE PORY ZAMYKAJĄ SIĘ, DODATKOWO ALGI I SERUM DOSKONALE ZE SOBĄ WSPÓŁGRAJĄ A DOBROCZYNNE DZIALANIE SKLADNIKÓW ZAWARTYCH W ALGACH DODATKOWO DZIAŁA PIELĘGNACYJNIE NA SKÓRĘ. PO ŚCIĄGNIĘCIU MASKI, SKORA JEST JEDWABIŚCIE GŁADKA, NAWILŻONA, LEKKA I PROMIENISTA. EFEKT WIDOCZNY I ODCZUWALNY JEST NATYCHMIAST, NATOMIAST PO KILKU GODZINACH, KIEDY WSZYSTKIE ELEMENTY ZABIEGU NADAL DZIAŁAJĄ,CERA WYGLĄDA JESZCZE PIĘKNIEJ.

6- NAŁOŻENIE NA TWARZ ODPOWIEDNIO DOBRANEO KREMU KTÓRY JESZCZE WZMACNIA EFEKT ZABIEGU

7- ZASTOSOWANIE GŁOWICY COLD

JEST TO BARDZO ISTOTNE, ponieważ DZIĘKI BARDZO NISKIEJ TEMPERATURZE, ZAMYKAJĄ SIĘ PORY, USZCZELNIAJĄ NACZYNKA KRWIONOŚNE A SKÓRA, PO CAŁYM KOMPLEKSOWYM ZABIEGU WYCISZA SIĘ


ZABIEG KTÓRY OPISAŁAM JEST BARDZO OPTYMALNYM POŁACZENIEM WSZYSTKICH ELEMENTÓW, KTÓRE WZAJEMNIE UZUPELNIAJĄ SIĘ DAJĄC REWELACYJNY EFEKT I SAMOPOCZUCIE. WSZYSTKIE ELEMENTY SĄ BARDZO ISTOTNE.

DO ZABIEGU UŻYWAM WYLACZNIE KOSMETYKÓW PROFESJONALNYCH I OCZYWIŚCIE MAM WSZELKIE UPRAWNIENIA DO JEGO WYKONYWANIA.

GABINET MAM W DOMOWYM ZACISZU NA ZACISZU W PRZYSTOSOWANYM DO ZABIEGÓW POKOJU. DOJAZD JEST BARDZO PROSTY Z KAŻDEGO MIEJSCA W WARSZAWIE- W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ-CHĘTNIE ODPOWIEM:-)

CENA ZABIEGU TO JEDYNE 130 ZŁ ZA CAŁOŚĆ!!! (CZYLI WSZYSTKIE WYMIENIONE PRZEZE MNIE PUNKTY)

ZALEŻY MI NA TYM, ŻEBY Z DOBRODZIEJSTWA ZABIEGU I REWELACYJNEGO SAMOPOCZUCIA SKORZYSTAŁO JAK NAJWIĘCEJ OSÓB, STĄD STARAM SIĘ ZAPROPONOWAĆ KORZYSTNĄ PROMOCJĘ:-)

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA MOJEJ STRONY INTERNETOWEJ www.gabinetmuffinka.pl, GDZIE MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z DUŻĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ ZABIEGÓW, WRAZ Z OPISAMI ORAZ CENNIKIEM (RÓWNIEŻ ATRAKCYJNYM) Z PEWNOŚCIĄ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:-)

JESTEM PEWNA, ŻE BĘDZIECIE CZUĆ SIĘ U MNIE DOMOWO I MUFFINKOWO :-)

PRACUJĘ 7 DNI W YGODNIU, TERMINY USTALAM INDYWIDUALNIE

SZCZERZE POLECAM I ZAPRASZAM-MAGDA
513-763-739