KOREKTA LICZNIKA COFANIE LICZNIKÓW WARSZAWA

(1174678)

Warszawa

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii elektromechanicy samochodowi z Warszawy

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

KOREKTA LICZNIKA NAPRAWA LICZNIKÓW COFANIE LICZNIKA PROGRAMOWANIE I

NAPRAWA ZEGARÓW WARSZAWA

 

Oferujemy usługę korekty liczników we wszystkich autach. Gwarantujemy pełną i kompleksową obsługę. Istnieje możliwość dojazdu do Klienta. Realizujemy absolutnie wszystkie modele aut i liczników. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie.

 

Naprawa, korekta liczników jest przeprowadzana przez specjalistę wyposażonego  w odpowiednie narzędzia diagnostyczne umożliwiające wykonanie korekty we wszystkich modułach odpowiadających za zapis km., mil. w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz motocyklach.

 

Obsługiwane moduły:               

Licznik elektryczny

sterownik silnika (ECU, BSI, BCM),skrzyni automatycznej i świateł (LCM, Gearbox)

stacyjka (EZS, CAS)

 

Możliwości wykonania korektyw zależności od modelu auta  :

Złącze diagnostyczne OBDII - Korekta wykonywana jest poprzez gniazdo diagnostyczne pojazdu, bez potrzeby wyciągania licznika z samochodu.


Diagnoza Licznika -  Programacja wykonywana z wykorzystaniem oryginalnych wtyczek poprzez gniazda znajdujące się w obudowie licznika, bez konieczności jego rozbierania. Licznik należy wysunąć tak, żeby można było podłączyć komputer do gniazd licznika


Programowanie Chipa -  Korekta wykonywana poprzez demontaż licznika i podłączenie się klipsem bezpośrednio do pamięci (w niektórych przypadkach konieczne jest przylutowanie przewodów do płyty sterującej licznika). Licznik należy dostarczyć lub wysłać  do nas po wcześniejszym umówieniu się tel.  W przypadku jakichkolwiek problemów z demontażem licznika zalecamy podstawienie pojazdu do na,  gdzie demontaż zostanie wykonany na miejscu. Demontaż licznika dodatkowo płatny.

 

W celu uzyskania bliższych informacji na temat programowania modułu i korekty liczników elektronicznych oraz aktualnych cen usług zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr.tel: 503-765-271 cena usługi od 80zł.

 

UWAGA !!!

Zlecając przeprogramowanie przebiegu należy pamiętać, że wszelkie zmiany wskazań liczników wykonywane są wyłącznie na zlecenie i odpowiedzialność właściciela pojazdu.

Właściciel pojazdu zobowiązany jest do poinformowanie ewentualnego nabywcy pojazdu (firmy ubezpieczeniowe itp.)o dokonanej korekcie przebiegu w liczniku.

Zmiana przebiegu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, lub zatajenia prawdziwego przebiegu jest w Polsce zabroniona pod groźbą kary.